Fitness RPG

2.0.2

Şekle girmenize yardım olacak bir RPG

495

Bu uygulamayı oyla

Fitness RPG bir pedometre ile bir RPG'yi birleştiren eşsiz bir uygulama. Temel olarak, oyun adımlarınızı sayar ve onları kahramanlarınızın seviyesini yükseltmek için kullanılabilecek enerjiye dönüştürür.

Fitness RPG'nin oynanışı normal RPG'lere oldukça benzer. Karakterlerin seviyesini yükseltin, onları yeni silahlar ve zırhlarla donatın, daha sonra kötü niyetli düşmanlarla yüzleşin ve onları yenmek için özel yetenekler kullanın! Tek fark bu uygulamayı ve çoğu RPG'yi zorlaştırıyor mu? Gerçek hayatta attığınız adımlardan güç alırsınız.

Fitness RPG'yi oyunun seçenekler menüsünden, bir Fitbit, Android cihazınız veya Google Health gibi diğer pedometrelerle senkronize edebilirsiniz. Uygulamayı senkronize ettiğinizde, adım attığınız her an, oyunda bir birim enerji kazanacaksınız, bu da kahramanlarınızın seviyesini yükseltmek ve geliştirmek için kullanılabilir.

Fitness RPG, sadece egzersizi teşvik etmeyen, aynı zamanda oyunda ilerlemeyi gerektiren eğlenceli ve orijinal bir RPG'dir. Her şeyden önemlisi, Fitness RPG'nin büyüleyici grafikleri ve birçok düşmanı, silahı, haritaları ve kahramanı var!
Gereksinimler

Android 4.1 ya da üst sürümü gerektirir.

Uptodown X